pershendetje per tgjith

pershendetje mund te me orienton dikush se cila kompani e dergon listen ose tkujt jan kto servera jam ngjendje tpaguja ose dike qe mund te gjej links me user edhe password mos i publikoj tmi dergon mua dhe i vendos ne server per tgjith qe mos te ndalen me per digitalb edhe tring nese ka ndonje te me kontakton ne biig24@gmail.comShare it!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

One thought on “pershendetje per tgjith

  1. Linket qe thua ti qe shperndahen jan ne menyre ilegale, dhe perdorimi atyre mund te ju dhuroj burgim, nese ke deshire te marresh te gjithe pergjegjesine ne supet tua per ca para, vazhdo ti kerkosh, por un te preferoj me mire te terhiqesh nga kjo ide …